Başkan Çebi Yüz Yıllık Sorunu Çözdü

KÖYLER 31 Ekim 2019 18:15

A

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Aytaş mahallesinde yaşanan köprü sorununa noktayı koydu. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan ve 100 yıldır sorun yaşayan vatandaşlar Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’ye sorunlarını dile getirdi. Belediye Başkanı Recep Çebi vatandaşların sorununu çözmek için devreye girerek köprünün yapılmasını sağladı.


Başkan Çebi meclis üyelerinden Ekrem Reis, Mustafa Akgün, Hüseyin Kınalıoğlu ile birlikte Aytaş mahallesinde yapılan köprünün çalışmalarını bizzat yerinde takip ederek bilgi aldı.

Köprünün ayakları tamamlanarak 200 tonluk mobil vinç ile kirişleri yerleştirildi. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi burada bulunan işçilerle ve yöre sakinleriyle sohbet ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.


Aytaş mahalle muhtarı İsmet Demirtürkoğlu ve yöre sakinleri Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’ye ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.


Başkan Çebi de köprünün yapılmasında destekleri olan En-Yapı sahiplerinden Araklı Belediyesi meclis üyesi Hüseyin Kınalıoğlu’na ve Şoförler Odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlu’na teşekkür etti.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013