Araklı'da Bir İlk Herkese Para Dağıttılar

SİYASET 02 Kasım 2019 18:19

A

Araklı Saadet partisi Gençlik Kolları bir ilke imza attı.

 

Saadet partisi Araklı gençlik kolları sabah namazı sonrası iş yerlerini gezerek kapıların altından içinde siftah parası olan zarfları bıraktılar.

 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Araklı Gençlik Kolları Başkanı Miraç Yakupçebioglu yaptığı açıklamada şunları söyledi .

 

 

Esnafımızın hatırlanması ve güne bizim siftahımızla başlaması ayriyeten esnafımız adına farkındalık olması münasebetiyle ilçemizde gençlik teşkilatıyla birlikte sabah namazı sonrası zarfların içine koyduğumuz siftah paralarını tüm esnafımızı gezerek iş yerlerine bıraktık ayriyeten zarfın içinde esnafımıza siftah parası dışında şu notu da bıraktık dedi.

 

 

Araklımızın değerli esnafı: Yeri geldi dükkanınıza uğrayan bir düşküne yardım ettiniz. Zaman oldu bir garibanı doyurarak dini ve sosyal sorumluluğunuzu yerine getirdiniz .

 

 

Kimi zaman zor durumda olan esnaf arkadaşlarınızın alım satım işlerine katkıda bulundunuz .kimi zaman onlarda size yardımcı oldu.

 

 

Birbirinizin sevincine ortak olurken bazende birlikte üzüldünüz. Gün geldi bereketli kazançlar elde ettiniz.

 

 

Siftah, güne başlangıçtır istedikti sürekli birbirleriyle dayanışma halinde olan esnafımızın bu gün ki siftahı bizden olsun sözlerine yer verildi.

 

Ahmet Sungur

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013