Başkan Çebi'den Yayla Uyarısı

SİYASET 06 Kasım 2019 15:16

A

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaylalarda bulunan vatandaşlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kış aylarına girilmesi münasebetiyle yaylalarda yoğun kar yağışıyla oluşabilecek olumsuzluklara karşı Belediye Başkanı Recep Çebi vatandaşlardan artık yayla ve mezralardan geri dönmelerini istedi.Vatandaşlardan yayla ve mezralara çıkmamaları gerektiğini vurgulayan Çebi, “Artık kış mevsimindeyiz. Yayla ve mezralarda çok ciddi doğa olayları ile karşılaşabiliriz. Elbette nerede olursa olsun tüm vatandaşlarımızın emrindeyiz lakin can ve mal güvenliği için bahar aylarına kadar yayla ve mezralara çıkılmaması gerekiyor. Bu hususu hemşehrilerimden özellikle rica ediyorum.” ifadelerini kullandı.Yaylada yaşam malzemesi bırakma, bilmeden teröre destek olma

 

Başkan Çebi ayrıca; ”Vatandaşlarımızın yaylalardan dönüşlerinin başlamasıyla birlikte terör örgütü mensuplarının erzak ve yaşam malzeme teminini önlemek amacıyla seferberlik anlayışı içerisinde hareket ederek, artan yaşam malzemelerinin terör örgütü mensuplarınca kullanılabileceği düşünülerek, yaylalarda bırakılmaması terörle mücadelede büyük önem arz etmektedir.” diyerek vatandaşları uyardı.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013