Araklıyı Üzen Haber Köpekten Kaçarken Bacağını Kırdı

GÜNDEM 06 Kasım 2019 18:51

A

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde 14 yaşındaki lise öğrencisi, başıboş köpeklerin saldırısından kaçarken yere düşmesi sonucu bacağını kırdı.

 

 

Toplu halde gezen başıboş sokak köpekleri, Camiatik Mahallesi'nde okuldan evine dönen Trabzon Araklılı 14 yaşındaki lise öğrencisi Doğukan Bayraktar'a saldırdı. Köpeklerin kovaladığı çocuk, kaçarken dengesini kaybedip yere düşerek bacağını kırdı. Hastanede tedavi altına alınan Bayraktar'ın bacağına platin takıldı.

 

 

 

"Oğlum okulundan uzak kaldı"

 

 

Anne Şengül Bayraktar yaptığı açıklamada, "Biricik oğlumuz eğitimine devam edemiyor. Okulundan ve arkadaşlarından uzak kaldı. Günlerdir ailece gözümüze uyku girmiyor. Oğlumuzun bir an önce iyileşip okuluna ve arkadaşlarının yanına kavuşması için yüce Allah'a dua ediyoruz. Ne yazık ki ilçemizde başıboş köpek sorunu devam ediyor. Cadde ve sokaklar ile çarşı merkezinde sürüler halinde gezen sokak köpeklerine mutlaka bir önlem alınsın" diye konuştu.

 

 

Baba Mustafa Bayraktar ise, "Oğluma saldıran üç beş köpek onu parçalayabilirdi. Çok şükür vatandaşlar görüp yardımına koşmuş" dedi. - TEKİRDAĞ

 

Kaynak: İHA

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013