Araklıdan O Dernek Sakarya'ya Çıkarma Yaptı

ARAKLI 07 Kasım 2019 17:13

A

Trabzon Dağbaşı Haruska Derneği son yılda yaptığı etkinliklerle dikkatleri üzerine çekiyor.Araklı Arı Haber derneğin faaliyetlerini görme ve bölgedeki hemşehrilerimize daha yakından ulaşma adına dernek yönetimi daveti ile sakarya ziyaretine katıldı.

 

Trabzon Dağbaşı Haruska Derneği faaliyetlerine Adem Özer başkanlığında durmadan devam ediyor.Dernek Sakarya'da seçilen aslen Araklılı belediye başkanlarını ve Araklı Çankaya Mahallesinden hemşehrilerimizi ziyaret etti.

Seçimi çok az bir farkla rakibinin kazandığı Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu;Bu güzel bir platformu Hendek'te da ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi ve desteklerini bildirdi.


Ziyaretlerine Sakarya Kaynarca'da devam eden dernek yönetimi burada yine Araklılı hemşehrimiz Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer ile görüştü.

Hemşehrilerimize selamlarını ileten Özer, başarı dileklerinde bulundu.

Birçok yerde yoğun şekilde gerçekleşen ziyaretlere devam eden dernek yönetimi Sakarya Ferizli'de yaşayan hemşehrilerimizle bir toplantı düzenledi.Toplantı öncesi verilen yemeğe Ferizli Belediye başkanı Aslen Araklılı hemşehrimiz Ferizli belediye başkanı İsmail Gündoğdu katıldı. Derneğe temennide bulunan Gündoğdu başarılar diledi.

Dağbaşı Haruska Derneği 21 Aralık 2019'da Arnavutköy'de düzenleyeceği,İshak Danış,İsmail Tüzen ve Ömer Döngeloğlu'nun katılacağı manevi geceye belediye başkanlarını ve hemşehrilerimizi davet etti.

"Araklı'nın En Büyük Haber Sitesi" Araklı Arı Haber'in Sakarya'da beğeni ile takip edildiğini duyma ve bölgede yaşayan hemşehrilerimizin sorunlarını görüşlerini dinleme adına verimli bir ziyaret gerçekleştirmiş olduk.Sizlerde etkinliklerinize bizlere whatsapp hattımızdan göndererek veya bizleri davet ederek tüm hemşehrilerimiz haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013