Araklı'nın Sesi Olacak Show Habere Transfer Oldu

GÜNDEM 09 Kasım 2019 14:27

A

Trabzon Araklı'nın yetiştirdiği değerlerden Aziz Akova Show Ana Haber Ekibine trasfer olarak büyük bir başarıya imza attı. Araklı Kizornos Kayacık Mahallesin olan Aziz Akova'nın bu başarısı Araklı'da sevinçle karşılandı.

 

AZİZ AKOVA KİMDİR

 

İlkokul ve lise eğitimini Araklı’da tamamlayan Aziz Akova,Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldu.

 

Kariyerine öğrencilik yıllarında çeşitli radyo ve televizyonlarında sunuculuk yaparak başladı.

 

Eğitiminin ardından 2013 senesinde stajyer olarak girdiği Show Tv’de 1 yıl görev yaptı. Ardından 1 yıl TV EM ve ve 3 yıl da Beyaz Tv kanallarında Haber Muhabiri olarak çalıştı.Beyaz Tv’de başarılı işlere imza atan Akova,Özellikle Güneydoğu Bölgesinde yürütülen Terör Operasyonlarını ve Sınır Ötesine yapılan operasyonları yerinde takip ederek dikkat çekti.

 

Beyaz Tv’de geçirdiği 3 yıllık başarılı kariyerinin ardından,sektöre adım attığı yere Show Ana Haber ekibine transfer oldu.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013