Başkan Kınalıoğlu Yeter Artık Dedi

ARAKLI 19 Kasım 2019 17:29

A

Trabzon Araklı Şoförler Odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlun’dan Araklı ARI Habere önemli açıklamalar geldi.

 

Kınalıoğlu açıklamasında Araklı ilçemizde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediyesinin vermiş olduğu taksi plakaları Araklı taksi durağı ve merkez taksi durağı olmak üzere toplamda 60 adet taksi ve iki adet durak mevcuttur. İlçemizde taksi plakası her ne kadar çoksa bile bir o kadarda korsan taksi bulunmaktadır.

 

Taksi esnafımız yılda ortalama 15 bin TL gider(araç sigortası, kasko, vergi, vb)ödeyerek ayakta kalmaya çalışırken, hususi araç yıllık ortalama 1000 TL gider(sadece araç sigortası)ile aynı işi yapan korsan araçlar vardır. Bu nedenle ilçemizdeki taksi esnafı zarar görmekte ve maliyetlerin altında ezilmektedir. Sesimizi tüm yetkililere duyurmuş olsakta hiçbir önlem veya tedbir alınmamıştır.

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi(UKOME)ilçemize satmış olduğu onlarca plakadan milyonlarca lira gelir elde etmiş olmasına rağmen satmış olduğu plakaların hakkını savunmamaktadırlar. Biz Araklı şoförler odası olarak bir önlem alınmaması durumunda gerekirse taksici esnafımızla beraber sesimizi duyurmaya çalışacağız.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013