Daru'l-Ulum İslami İlimler Merkezi Göz Kamaştırıyor

ARAKLI 22 Kasım 2019 20:07

A

Araklı Ayvadere(Aho) mahallesinden Süleyman Ramazanoğlu Hoca'nın başkanlığını yaptığı İstanbul Üsküdar'da bulunan Dâru'l-Ulûm İslami İlimler Merkezi faaliyetlerine durmadan devam ediyor.


İlim talebelerine maddi ve manevi destek olmayı amaçlayan Dâru'l-Ulûm İslami İlimler Merkezi 8 Kasım 2019'da Büyük Çamlıca Camiinde büyük bir katılımla Arapça icazet programı düzenleyerek dikkatleri üzerine çekmişti.


Birçok ziyaretin gerçekleştiği Dâru'l-Ulûm İslami İlimler Merkezinin bugün ki ziyaretçileri arasında Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN ve yardımcısı Zekeriya ŞANLIER, Üsküdar eski müftüsü, Marmara İlahiyatta öğretim görevlisi Dr. Enver Osman KAAN ve Dâru'l-Ulûm İslami İlimler Merkezi Yönetim Kurulu üyesi ve Araklı Dağbaşı Haruska Dernek Başkanı Adem Özer vardı.

Araklılı değerli hocamıza ve yönetim kuruluna başarılar dileriz.


Ramazan Uzun - İstanbul

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013