Araklılı İstanbul İl Başkan Yardımcısı Oldu

SİYASET 26 Kasım 2019 19:53

A

Dr.Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi’nin yurt genelindeki teşkilatlanma çalışmaları sürerken,İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi ve Ümraniye Sorumlusu Adem Özer oldu.


Milli Görüş Lideri merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr.Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi’nin yurt genelindeki teşkilatlanma çalışmaları sürerken, İl Başkan Yardımcılarından biriside Adem Özer oldu.


Adem Özer;
“Bu davaya gönül verenler, bu davanın milli görüş davası olduğunu bilerek ferasetli, liyakatli, kendi nefsi için değil, kardeşi için yaşayan bir teşkilatçı olma mücadelesinde olmalıdır. Değerli hocamız Prof.Dr.Necmettin Erbakan'ın bıraktığı bayrağı gönülden taşımak için, insanlığa hizmet için, yaşanabilir bir Türkiye için yola çıktık. 


Hedefimiz; yeniden büyük bir Türkiye'dir. Artık yepyeni bir siyaset başlıyor. Kırmak yok, incitmek yok, artık hoşgörü var. Yeniden Refah Partisi'nin ruhunun tekrar dirilişine, şahlanmasına hep destek olacağız." dedi.


Adem Özer Kimdir?

Trabzon Araklı İlçesi Dağbaşı Köyünden dünyaya geldi.İlk ve Orta Öğretimini Dağbaşı Nahiyesinde tamamladı.
 

Ticaret hayatına genç yaşta atılan Adem Özer.19 Yaşında Rusya Soçi bölgesinden taşoren olarak inşaat işleri ile uğraştı.

Araklı Dağbaşı Haruska Derneği Başkanıdır.

Dâru’l-Ulûm İslami İlimler Merkezi Yönetim Kurulu üyesidir.

İMAYDER Kurucu Üyesidir.

Yeniden Refat Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesidir.

Ümraniye,Çekmeköy,Kartal ve Pendik Bölgesinde inşaat firması ile ticari hayatına devam etmektedir.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013