Araklı'da Buraya Spor Tesisleri İnşa Edilecek

SPOR 27 Kasım 2019 15:55

A

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitimi Dairesi Başkanı Selçuk Çebi, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, meclis üyelerinden Kenan Bağçiçek, Hüseyin Özderya, Hasan Çebi ve teknik ekip Araklı Gençlik Merkezi etrafında bulunan 4 dönümlük alanda incelemelerde bulundular.Yapılan incelemeler neticesinde 4 dönüm arazi üzerine gençlerin ve bayanların sportif faaliyetlerini arttırmalarını sağlayacak planlamaların yapılması hedefleniyor. Gençlik Merkezi yakınında çeşitli spor tesisleri inşa edilerek gençlerin ve bayanların aktif bir şekilde bu tesislerden faydalanması bekleniyor.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi sağlıklı yaşam için sporun elzem olduğunu vurgulayarak Araklı’da birçok spor dalında birçok sporcunun çeşitli başarılara imza attığını belirterek amaçlarının bu başarı oranı arttıracak ortamlara zemin hazırlamak olduğun ifade etti.

 

Başkan Çebi ayrıca projenin gerçekleşmesiyle gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşmasına fayda sağlayacağını ekledi. Planlamalar yapılan arazi üzerinde yakın zamanda çalışmaların başlayacağı kaydedildi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013