Trabzon'da Suya Zam Geldi

ARAKLI 28 Kasım 2019 18:15

A

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman başkanlığında gerçekleştirilen TİSKİ Genel Kurulu son oturumunda TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2020 Yılı Gider Bütçesinin 461 milyon TL olarak gerçekleşmesi öngörüldü.
İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü 2019 yılı 2. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilen son oturumla tamamlandı.


 Genel Kurul görüşmeleri açılış konuşmasını yapan Trabzon Büyükşehir Belediyesi 1. Başkanvekili Atilla Ataman, “TİSKİ’nin stratejik plan çerçevesinde yürüteceği projelerin ve faaliyetlerin temel amacı; ilimizin su kaynaklarını koruyup iyileştirerek sağlıklı ve kaliteli içme suyunu vatandaşlarımıza sunmak, çevreye duyarlılık ve yeniden kullanım esas alınarak atık suları yerleşim yerlerinden en etkili şekilde uzaklaştırmaktır. Bu vesileyle 2020-2024 TİSKİ Stratejik Planı’nı hazırlayan ve plan hazırlıklarına katkı veren tüm vatandaş ve kurumlarımız ile çok kıymetli çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Planımız ülkemize ve kentimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 


Oy çokluğuyla suya yüzde 18,5 oranında zam yapılması ile kabul edilen 


TİSKİ 2020 Yılı Tarife Cetveli, 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013