Araklıda Engelsiz Yaşam Seferberliği

ARAKLI 29 Kasım 2019 18:38

A

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Trabzon Büyükşehir Belediyemizden Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Rıfat Hacı Fettahoğlu, Sosyal Hizmetlerden Osman Baltacı, Sosyal Yardımlaşma Birim Sorumlusu Kadriye Bozdemir, Ak Parti Araklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, Meclis Üyemiz Mustafa Akgün Araklı’da engelli vatandaşlara akülü araçlarını teslim ettiler.Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ilçede engelsiz bir yaşam oluşturmak adına her çeşit çalışmayı gerçekleştirdiklerini belirterek özellikle yeni yapılaşma ve projelerde bu hususlara oldukça dikkat ettiklerini ifade etti. Başkan Çebi ayrıca şunları ekledi;

 

‘’Bugün engelsiz bir yaşam için kardeşlerimize akülü araç teslimi yaptık. Onların mutluluğu, yüzündeki o tebessüm paha biçilmez. Rabbim hayırlı, huzurlu ömürler nasip eylesin. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Murat Zorluoğlu beye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013