Şahin Şampiyonluğu Araklı'ya Getireceğiz

SPOR 30 Kasım 2019 17:22

A

Araklı 1961 Spor Futbol Takım Teknik Sorumlusu Mustafa Şahin'den önemli açıklamalar geldi. Şahin Açıklamasında şunları söyledi.


 

Liglere çok kısa bir süre kala antrenmanlara başladık elimizde bulunan gençlerle tecrübeleri harmanlayarak Araklının öz evlatlarıyla güzide bir ekip kurduk. Sezonun ilk maçlarında zorluklar yaşadık tabiî ki de. Her gecen hafta üstüne koyarak Banu’da maçlara yansıtarak 3.sırada ilk devreyi bitirdik.


 


 

Kişilikli karakterli iyi bir ekip kurduk arkadaşlığın takımdaşlığın aile ortamının olduğu hedefi olan oyuncu ekibiyle hedefimize ulaşacağız.


 

Araklı futbol olarak geçmişinden bugüne kadar birçok başarıları olan güzide bir kulüp Kulüp Başkanımız Yusuf Çebi ve Yönetim kuruluna çok teşekkür ederim.Bizlere verdikleri desteklerden dolayı Belediye Başkanı Kaymakam Milli eğitim Müdürü Halk eğitim Müdürümüze verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz.


 

Araklıya yakışan şampiyonluğu Allah'ın izniyle hep birlikte şampiyon olarak yaşıyacağız Araklımızı Bal Ligine tekrardan kavuşturacağız.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013