Araklı'da Başkan Kınalıoğlu Uyarı'da Bulundu

ARAKLI 01 Aralık 2019 11:52

A

Araklı Şoförler ve otomobilciler odası başkanı Coşkun Kınalıoğlu bir açıklama yaparak sürücülere kış lastiği uyarısında bulundu.

 

Kış aylarında sürücülerin birçok riskle karşı karşıya kaldıklarını dile getiren Kınalıoğlu karayolu ulaşımında yaşanacak olumsuzlukları dikkate alarak vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması, huzur ve güven içerisinde seyir edebilmeleri bizim için büyük önem arz etmektedir.

 

Kış mevsiminin çetin geçmesi ve araç sürüş şartlarının ağırlaşması sürücülerin kışın trafikte karşılaşacakları risklerin artmasına yol açmaktadır.

 

1 Aralık-1Nisan tarihleri arasında kış lastiği kullanma zorunluluğu getirildiğini hatırlatan Kınalıoğlu trafik kanununun 65/A Maddesine istinaden 2019 yılı için 625 TL idari para cezası uygulanacaktır. Kış lastiği diş derinliği 4mm altında olmasın. Antifriz olmasına dikkat edin tüm sürücülerimize kazasız belasız bir yıl diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013