Araklıyı Üzüntüye Boğan Haber

SAĞLIK 01 Aralık 2019 14:31

A

Trabzon Araklı yetiştirdiği değerleri teker teker kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Araklı son yıllarda bir çok yetiştirdiği değeri kaybederken bir haber’de Çebi Ailesinin yetiştirdiği güzel insan Coşkun Çebi’den gelen ayrılık haberi ile büyük üzüntüye sebep oldu.

 

Araklının yetiştirdiği ve uzun yıllar Araklı ilçemizde sağlık gurup başkanlığı ve aile hekimimiz olarak görev yapan iş ve siyaset dünyasında gülen yüzü olan halk arasında herkesin sevgisini kazanmıştı. Çebi’nin Eşi Zeynep Çebi bir Süre Önce İşlerini İstanbul’a taşıyarak Araklıya veda etmişti.

 

Coşkun Çebi Eski Anavatan Partisi Millet Vekili İbrahim Çebi Kardeşi Çebi bundan sonra Hayatını İstanbul’da Sağlık Bakanlığına ait bir hastanede Başhekim yardımcısı olarak sürdürecek

 

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013