Araklı'dan Türkiye'ye Örnek Olacak Proje

ARAKLI 02 Aralık 2019 19:10

A

Trabzon Araklı Saffet Çebi mtal elektrik-elektronik teknolojisi bölümü öğrencileri 50 ilden ortak okulların bulunduğu etwınnıng projesi “bir destandır Mehmedim” projesi kapsamında Şehitlerimiz adına fidan dikerek sınır bölgesindeki kahraman Mehmetçiklerimize mektup yolladı.

 

Saffet Çebi Okulundan yapılan açıklama şu şekilde. 50 ilden ortaklarımız olan Projemiz Barış Pınarı Harekatında ülkemizin ve vatandaşlarımızın güvenliği için çalışan, bu uğurda yeri geldiğinde hiç düşünmeden canlarını feda eden kahraman Mehmetçiklerimize destek projesidir.

 

Proje kapsamında yapacağımız çalışmalarla onlara olan minnettarlığımızı sunma imkanı bulacağız. Projemiz kapsamında harekat bölgesinde olan Kahraman Mehmetçiklerimize destek olmak için mektup gönderiyoruz. Sonrasında Kahraman Mehmetçiklerimiz adına okulumuzun bahçesine fidan dikme etkinliği gerçekleştirdik.

 

Ülkemizin rekor kırarak tamamladığı "11 Kasım Ağaç Dikme Bayramı" etkinliklerinde biz de okulumuz öğrencileri ile Şehitlerimiz anısına okul bahçemizde fidan dikimi etkinliklerimizi tamamladık.

 

Okulumuzda yürütülen "Bir Destandır Mehmedim" etwinning projesi kapsamında da her diktiğimiz fidana Araklımızın ve Trabzonumuz'un Aziz Şehitlerinin adlarını verdik. Etkinlikte yardımları bulunan tüm personelimize ve öğrencilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013