Araklı MHP İlçe Başkanı Hacıhasanoğlun'dan Son Dakika Açıklaması

SİYASET 06 Aralık 2019 16:34

A

MHP Araklı İlçe Başkanı Metin Hacıhasanoğlu bir açıklama yaptı.

 

Hacıhasanoğlu Bizler ülkücü terbiyeyle büyümüş sayın Genel Başkanımız doktor Devlet Bahçeli beyin fikirlerini kendimize düstur edinmiş yıllarca partimizin çeşitli kademelerinde görev yapmış görevde olmadığımız zamanlarda bile sadakatimizden taviz vermeden partimizin her daim yanında olmuş son olarak il yönetim kurulumuz genel merkezimiz ve genel başkanımızın teveccühleriyle ilçe yönetim kurulu olarak atanmış bulunmaktayız.

 

göreve başlamış olduğumuz günden bu güne ilkemiz birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek il başkanımızın tabiriyle kıyıda köşede elini sıkmadığınız kucaklaşmadığınız ülkücü kalmasın sözünü emir telakki ederek bütün ülkücü kardeşimize kapımızı açtık ve onların kapılarına giderek gönüllerini aldık.

 

bunca gayretimize rağmen bazı art niyetli kişilerin acımasız eleştiri ve hakaretlerine maruz kaldık cevap dahi vermedik ancak bu kişilere ve bizden cevap bekleyen gönül daşlarımıza cevaben şu açıklamayı yapmamız yönetim kurulumuzca uygun görülmüştür.

 

siz adamına göre makamına göre menfaatine göre partili olan hırsı ve menfaati için bütün değerleri yok sayan ilçe ve il yönetimini ülkücü olmamak MHP yi bitirmekle itham edip genel merkezin kararlarını beğenmeyerek saygı sınırlarını aştınız bu tutumunuz devam ederse hak ettiğiniz cevabı alacaksınız kamuoyuna saygıyla duyurulur MHP Araklı ilçe başkanlığı adına

 

Başkan Metin HACIHASANOĞLU

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013