Araklı MHP'de Neler Oluyor

SİYASET 06 Aralık 2019 18:18

A

MHP Araklı eski Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Ayaydın önemli açıklamalar geldi.

 

 

Ayaydın açıklamasında şunları söyledi.

 

 

MHP araklı ilçe yönetim kurulu parti üyelerini sırf kongre kazanmak uğruna uydurma sebeplerle bu kış ayında Erzurum il disiplin kuruluna vererek bu üyelerimizin onurlarıyla oynanmış hem de dalga geçilmiştir.

 

 

bu kabul edilebilir bir yol değildir sen kalkacaksın 07.12.2019 cumartesi günü Trabzon il olarak partimize katılım töreni düzenleyeceksin hem de hiç bir sebep ortada yokken 109 kişi bu kış ayında Erzurum’da il disiplin kuruluna vereceksin üyelerimizin adreslerine evrak göndereceksin bu bir çelişki değimlidir dedi.

 

 

amacınız nedir küçük olsun benim olsun içerisinde olduğunuz apaçık ortadadır ne yaparsanız yapın yaptıklarınızla bir gün yüzleşeceksiniz bu hukuksuz uygulamayı genel merkeze gidip sayın Genel Başkanım D.R Devlet Bahçeli’ye işleteceğim üyeliklerini silmek istediğiniz kişilerin mahallelerinde partimiz MHP son seçimlerde çok güzel oy aldı.

 

 

şimdi siz çıkıp bu insanlara bizim oya ihtiyacımız yok sizin oylarınızı istemiyoruz partiden de sizleri kovuyorsunuz bu Ülkücüleri partilerinden kovmak isteyenler dün hangi partilerin propagandalarını yaptıkları biliniyor.

 

 

MHP araklı ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile İL Yöneticisi Murat Akbarakla beraber araklıda MHP bitirmek için son sürat çalışıyorlar buna asla izin vermeyeceğiz tüm yasal yollardan onurlarıyla oynanan üyelerimizle beraber hakları sonuna kadar aranacaktır başka siyasi partilerden bir tane üye MHP ye kazandırmak için çalışacağınıza partiye üye olmuş vatandaşlarımızı partimizden atmaya çalışıyorsunuz dedi.

 

 

 

Bu dava ALLAH Davasıdır bu davanın Hamurunda Şehit Kanları var Dul ve Yetimlerin Duaları şahsi beklenti ve çıkar menfaat içerisinde olanların MHP de işi olamaz Partimiz MHP hiç bir vatandaşımızın onuruyla oynayacak parti değildir kendi koltuklarını sağlama almak için çalışan yöneticilerin yüzünden maalesef milletimiz partiden soğuyor dedi.

 

 

Buradan Araklı İlçe Başkanı ve Yönetim Kuruluna Çağrıda bulunuyorum kırdığınız bu insanlardan özür dileyin bu yanlıştan dönün kaybeden partimiz ve davamız olur Yaptığınız iş doğru değildir dedi.

 

 

Hasan Ayaydın

MHP ARAKLI 2019 yerel seçimlerinde Belediye Başkan Aday Adayı

Parti üyesi

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013