Araklı'da o dernekten örnek davranış!

ARAKLI 10 Aralık 2019 17:24

A

Araklı Dağbaşı Haruska Derneği, Çankaya Yibo’da ilk ve orta okulda okuyan ve maddi durumu iyi olmayan 37 öğrenciye bot yardımında bulundu.
 

Dernek Başkanı Adem Özer , soğuk kış günlerinde çocukların üşümemesi için bot ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdıklarını ifade etti.

Dernek Başkanı, katkıları sebebiyle Hüseyin Akyıldız,Ali Koçak,Yusuf Seslikaya teşekkür ettiğini dile getirdi.


Dernek resmi hesabının yaptığı paylaşımda

"Araklı Çankaya Yatılı Bölge okulunda Okul idaresinden alınan liste doğrultusunda ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 37 çift kışlık bot ve kaşkollar Dernek Yönetim kurulu üyemiz Yunus Akyıldız tarafından okul Müdürüne teslim edildi.Kendisine teşekkür ederiz.Bağışcılarımız Yusuf Seslikaya,Hüseyin Akyıldız(Gaguç) ve Ali Koçak(Muti)'ye derneğimiz adına gönülden teşekkür ederiz.Allah razı olsun.Ayrıca talep eden farklı köy okullarına köylümüz olmayan hayr severler aracılığı ile 26 çift bot yardımı yapılmıştır.Bu yıl toplam 63 çift bot ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılmıştır.” denildi.

Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun
 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013