Başkan Revi Dava Arkadaşlarını Ödüllendirdi

SİYASET 14 Aralık 2019 17:58

A

Başkan Revi dava Arkadaşlarını Ödüllendirdi

 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi İl Başkanlığı görevinin 5. Yılı dolayısıyla birlikte görev yaptığı Aralarında Araklı Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık' ve ilçe başkanlarına teşekkür plaketi takdim etti.

 

Göreve gelişinin 5. yılı dolayısıyla ilçe başkanları ile birlikte toplantı düzenleyen Başkanı Revi yaptığı açıklamada bundan 5 yıl önce 20 Aralık tarihinde göreve geldiğini belirterek "Göreve geldiğim günden itibaren birlikte çalıştığım bütün ilçe başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerime ve teşkilat mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum." dedi.

 

5 yıllık süre zarfında çok güzel hizmetlerin altına imza attıklarını ifade eden Revi "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde AK Parti Trabzon teşkilatı olarak çok güzel hizmetler gerçekleştirdik. Bakanlarımızla, Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla ve bütün teşkilat mensuplarımızla koordineli bir şekilde çalışarak hepimiz bu başarının ortak mimarı olduk." şeklinde konuştu.

 

AK Parti Trabzon Teşkilatı olarak dava bilinci ile hareket ettiklerinin altını çizen Revi, "Bizim davamız Millete Hizmet davasıdır. Tek Millet diyerek, Tek Bayrak diyerek, Tek Vatan diyerek Tek Devlet diyerek 5 yıldır birikte uyum içerisinde çalışan gece gündüz demeden partimize, davamıza hizmet eden ilçe başkanlarıma teşekkür ederim.dedi

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013