Koray Aydın Araklı'da Taziye Ziyaretinde Bulundu

YAŞAM 22 Aralık 2019 12:47

A

İYİ Partinin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın ve Beraberinde Trabzon Milletvekili Hüseyin ÖrS Trabzon il başkanı Azmi Kuvvetli İlçe başkanları belediye meclis üyeleri ile birlikte Pervane Köyüne Gelerek Hamzaçebi Ailesine taziye dileklerinde bulundu.

 

Ziyaretle İlgili Sosyal Medya Hesabında bir paylaşım yapan Aydın”

 

Geçtiğimiz günlerde Hakk’ın rahmetine kavuşan Etimesgut İlçe Başkanımız Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi’nin babası Neşat Avni Hamzaçebi amcamızın Araklı Pervane mahallesindeki taziyesine katıldık. Yüce Mevla’m merhuma rahmeti ile muamele etsin, ruhunu şad, mekanını cennet etsin.

Etimesgut İlçe Başkanımız Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi kardeşimizin baba acısını Araklı Pervane mahallesindeki baba ocağında paylaştık, merhum amcamızın ruhuna Yüce Allah’tan rahmet diledik. Hamzaçebi ailesi ve camiamızın başı sağolsun. ”

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013