Öğretmen Adayının Ölümü Trabzon'u Şok Etti

BÖLGESEL 10 Ocak 2020 21:08

A

Trabzon'un Akcabat ilçesi Darıca Mahallesi'nde ikamet eden İlknur Altıntaş 23 yaşında hayata veda etti.

 

yakınlarından edinilen bilgiye göre matematik öğretmenliği mezunu olan İlknur Altıntaş Teyzesinin evine misafir olmuş bir sonraki gün Teyzesi ile birlikte Teyzesinin kızının yanına il dışına gideceklerdi.

 

gece geç saatlere kadar muhabbet ettikten sonra yatan İlknur Altıntaş sabahleyin kalkacağı saate telefonunu ayarlamış telefonunun defalarca çalması üzerine Teyzesi kapısını çalarak odasına girmiş defalarca kendisine seslenmesine rağmen ses alamayınca yanına giderek baktığında İlknur Altıntaş ın cansız bedeni ile karşılaşmış hemen 112 arayarak gelen sağlık görevlilerin yapacağı bir şey kalmamıştı.

 

Yakınlarının edilinen bilgiye göre Epilepsi hastası olan İlknur Altıntaş’ın hastalığının gece tekrarlaması sonucu dilinin geriye kaçarak nefes alamayarak öldüğünü belirttiler.

 

Adlı tıpa gönderilen öğretmen adlı tipin incelemeleri sonunda baba evine getirildi cenazesi 11/1/2020 cumartesi günü Akcabat Darıca mahallesi kalaylı petrol yanındaki kapristanlığa defin edilecektir not Gazeteci Fehmi Ergün kardeşimizin damadının teyzesinin kızı olması nedeni ile cenazeyi başından beri takip ederek bilgi ve fotoğrafları temin etmiştir

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013