ALFA CAR RENTAL

Araklı'nın en çok takip edilen haber sitesi ARI HABER

ARAKLI 11 Ocak 2020 13:24

A

ARAKLI’da en çok takip edilen yerel siteleri arasında zirvede yer alan ARİHABER.NET, sosyal medyada da zirvede!


Yayın hayatına başladığı günden bu yana büyük beğeni kazanan, kısa zamanda hem Araklı’nın hem de Trabzon’un en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri olan ARI Haber  ARAKLI’da yayın yapan internet siteleri içerisinde en çok takipçi sayısına sahip Haber sitesi olmaya devam etti.


“Araklı'nın En büyük Haber Sitesi” sloganı ile yayın hayatına devam eden ARİHABER.NET, Facebook'ta 120 bin üzerinde takipçiye ulaştı.


Arı Haber,Trabzon’da haber yapan siteler arasında ise dikkat çeken bir sıralamada yer aldı.En çok takipçi ile Trabzon genelinde 2.Sırada Yer alan ARI HABER Araklı’nın dünyaya açılan penceresi olmaya güçlü şekilde devam ediyor.

Tüm Araklı Haberlerini İHA (İhlas Haber Ajansı) Araklı temsilciliği ile takipçilerine ulaştıran Gazeteci Yusuf Genç Araklı'nın haber ve tanıtımı anlamında çalışmalarını sürdürüyor.

Gazeteci Yusuf Genç ve ekibi ile en doğru ve en objektif haberleri en hızlı biçimde sosyal medyada da aktaran editörlerimize, özel projeleri ile takipçi sayımızı hızla artıran ARİHABER.NET’i Sosyal Medyada da beğeni ve paylaşımlarıyla zirveye taşıyan tüm Trabzon ve  Araklılı okurlarımıza,takipçilerimize sonsuz teşekkürlerimizle...


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013