Araklı'nın Tanıtımına Büyük Katkı'da Bulunuyorlar

ARAKLI 12 Ocak 2020 13:02

A

Araklı Doğa Sporları Derneği, ilçemizin ve Bölgemizin güzelliklerini Türkiye ile Dünya'nın heryerine tanıtma konusunda yıllardır büyük gayret göstermektedir. Derneği, her yaştan ve meslekten kadın erkek birçok gönüllü doğa sever bir araya gelerek oluşturuyor.

 

Tarihi, Kültürel ve Doğal güzelliklerimizin Türkiye'nin heryerine ulaşmasına vesile oluyorlar. Aynı zamanda çevre dostu yönleriyle dikkat çeken dernek üyeleri, gelecek nesillere daha güzel bir hayat bırakmamız için doğamıza karşı sahip çıkmamız gereken önemli noktaları yerinde uyarıyor.

 

Yılın her mevsimi gezilip görülmeye değer birçok güzelliğin varlığından bizleri haberdar ediyorlarlar. Ayrıca düzenledikleri ekip yürüyüşlerine tüm doğa severleri davet ediyorlar. Dernek faaliyetleri sosyal medya hesabından duyrularak çağrıda bulunuluyor.

 

Dernek yönetimini oluşturan İlhan Çebi ve Tuncer Gencer'e Araklı ARI Haber olarak araklı'nın tanıtımına verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ederiz

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013