Araklı'da Herkes Onu Konuşuyor

KÜLTÜR SANAT 27 Ocak 2020 15:50

A

Genç yetenek Araklı dan !

 

Bu sene Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Doğan Vakfı tarafından 30'uncusu düzenlenen "Genç İletişimciler "yarışmasının bir ödülü de Araklı'ya geliyor .

 

İletişim Fakültelerinde lisans öğrenimi gören öğrencilerin başvurusu ile gerçekleşen Genç İletişimciler Yarışması geleceğin, yenilikçi ,araştıran ve ilham veren medya liderleri olarak yetişmeleri amacıyla düzenleniyor .

 

Türkiye genelinde düzenlenen bu yarışma içeriğinde yazılı,görsel ,işitsel,reklam, halk ve İlişkiler ,internet yayıncılığı dallarında boy gösterirken 59 öğrenci projeleriyle adını final listesine yazdırdı .

 

İşitsel dalda radyo programı ile adını final listesine yazdıran Araklılı öğrencimiz Şeyma Nur Erbay 4 Mart 2020 tarihinde İstanbul'da gerçekleşecek olan ödül töreninde gururumuz olacak .

 

Haber Mustafa Solmaz

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013