Herkes Araklılı Futbolcu Mehmet Küçük Durmuş'un Yaptığını Konuşuyor

ARAKLI 28 Ocak 2020 15:59

A

Trabzon Araklı 1961 Spor eski Futbolcusu Mehmet Küçük Durmuş Fırtınası devam ediyor.

 

Geçtiğimiz Pazar günü oynanan, Bölgesel Amatör lig 7. Grup maçında, bırakın Türkiye'yi dünya da eşine az rastlanan bir olay yaşandı.

 

Kestelspor'un forveti Mehmet Küçükdurmuş gole giderken Yatağanspor'un savunma oyuncusu müdahele edeyim derken bacağı atıyor ve pozisyona devam edemiyor.. Kestelspor'un forveti Mehmet Küçükdurmuş pozisyona devam etse gol atma şansı çok yüksek fakat Mehmet Küçükdurmuş meslektaşının sakatlandığını görünce topu dışarı atıyor ve sakatlanan meslektaşının durumunu kontrole gidiyor.

 

Kestelspor forması giyen Mehmet Küçükdurmuş'un yapmış olduğu bu güzel davranış ders niteliğinde bir davranış. Mehmet Küçükdurmuş " ne istatistiği kardeşim, istatistik için atacağım 1 gol sağlıktan önemli değildir, varsın transferim de 3 kuruş eksik alayım ama insanlıktır aslolan" dercesine meslektaşlarına ve skor için her yol mübahtır ilkesini benimseyenlere güzel bir ders verdi.

 

Yüreği güzel kardeşimizi tebrik ederiz.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013