Uğurcan Premier Lig Scoutını Şok Etti

SPOR 04 Şubat 2020 16:35

A

UĞURCAN,PREMİER LİG SCOUTINI ŞOK ETTİ ..

Uğurcan Çakır,Trabzonspor'un Fenerbahçe'yı 2-1 yendiği maçı yerinde izleyen Leicester'ın Scoutı Lee Congerton'ın başını döndürdü ..

Genç kalecinin performansı sonrası şaşkınlığını gizleyemeyen Congerton soluğu Eddie Newton’ın yanında aldı. Chelsea’de Newton’la beraber 5 yıl çalışan Galli scout, “Hayatımda gördüğüm en iyi kalecilerden birisi, hep merak ediyordum Liverpool’un 25 milyon euro verdiği kaleci kim?” diye sözlerini kullandı.

Newton ise kısa bir süredir Uğurcan’la çalışmasına rağmen genç kalecinin baş döndürücü seviyede birinci sınıf bir kaleci olduğunu söyledi. Newton’ın, Congerton’a, “Bu kadar öğrenmeye açık ve çabuk öğrenen. Bu kadar kendisine güvenen ama alçak gönüllü bir kaleciyle hiç çalışmadım. Cech’in çalıştığım en iyi kaleci olduğunu düşünüyordum ama bu genç çocuk şimdiden ondan daha iyi” iddiasında bulundu.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013