Başkan Çebi Karla Mücadele Çalışmalarını Değerlendirdi

ARAKLI 09 Şubat 2020 18:16

A

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Araklı Afet Yönetim Merkezini ziyaret ederek, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’den kapalı mahalle yolları ve elektrik kesintisi yaşanan mahalleler halkında bilgi aldı.

 

Araklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yollarda ve kaldırımlarda kar temizleme çalışmaları aralıksız olarak devam etti.

 

Kar yağışının başladığı saatlerden itibaren karla mücadele çalışması içerisine giren Araklı Belediyesi ekipleri, 24 saat esasına göre yapmış oldukları çalışmalar neticesinde şehir merkezinde araç trafiği ve yaya ulaşımını kontrol altına almış durumda.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada Aralıksız devam eden karla mücadele çalışmalarımız kapsamında Sayın Valimiz incelemelerde bulundu. Sayın Valimize ilçe halkım adına çok çok teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyoruz.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013