Türkiye Araklılı Futbolcu Mehmet Küçük Durmuşu Konuşmaya Devam Ediyor

ARAKLI 10 Şubat 2020 16:11

A

Türkiye Araklılı Futbolcu Mehmet Küçük Küçükdurmuşu konuşmaya devam ediyor.

 

Alanya Kastelspor Forması giyen Mehmet Küçük Durmuş Gole giderken rakip futbolcu’nun sakatlandığını görünce topu dışarı atmış ve bir anda Türkiye’nin en çok konuşulan futbolcusu olmuştu.

 

bu Hareketinden dolayı Alanya Belediye Başkanı Murat Yücel tarafından bir plaket ve 5bin lira para ödülüyle ödüllendirildi. Araklılı Futbolcu verilen para ödülünü Mehmetçik Vakfına bağışlayarak herkesin sevgisini bir kez daha kazanmış oldu.

 

Araklılı Futbolcu yaptığı açıklamada Ülke olarak şehit verdiğimiz ve doğal afetler sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımızın olduğu bu günlerde, TÜRK milletini onurlandırıp bir nebze de olsa tebessüm ettirebildiysem ne mutlu bana dedi.

 

Bu ödül ve güzel düşünceleri için de ; Öncelikle bizlere her türlü imkanı sağlayan , aile ortamı yaratan Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e , Kulüp Başkanımız Levent Uğur’a ve bütün yöneticilerimize çok teşekkür ederim.

 

Biz bu ödülü kendim ve takım arkadaşlarım adına Mehmetçik Vakfına bağışladık dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013