Araklı'da Basketbol Yükseliyor

SPOR 19 Şubat 2020 18:43

A

Araklı da Basketbol yükseliyor...

 

Gençlik ve spor Araklı ilçe Müdürlüğü Araklı’da basketbol un yaygınlaşması ve gençlerin spor a yönlendirilmesi için çalışmalarını sürdürüyor Basketbol antrenörü: Volkan Mehmetoğlu Araklı’da basketbolu çok iyi bir seviyeye getirdiklerini söyleyerek Çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.

 

ayrıca Araklı Arakale gençlik ve spor kulübü bünyesinde sporculara lisans yapılıp resmî müsabakalarda Arakılımızı temsil ettiği ve okul sporlarında Araklı daki okulları da okul sporları yarışmalarına kattığını belirtti.

 

Volkan Mehmetoğlu başta Spor Eğitim Dairesi başkanı Selçuk Çebi ,Trabzon gençlik ve spor il Müdürü Birdal Öztürk spor şube müdürü Yusuf Çebi Araklı Gençlik hizmetleri müdürü Dursun Ali Ayazağlu Araklı halk eğitim müdürü Süleyman Şentük ve desteği ile emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013