Araklı Kaymakamını Görenler İnanamadı

ARAKLI 25 Şubat 2020 15:09

A

Araklı' Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin vatandaşla birlikte sıraya girip ATM kuyruğunda beklediği görüntüler halkın takdirini kazandı.

 

Kaymakam bey göreve başlayalı beri alışıla gelmiş makam sahibi bir mülki amir olmanın çok dışında örnek bir yönetim sergilemeye devam ediyor.

 

İlçemizde her kesimden vatandaşın gönlünü kazanan Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ATM kuyruğunda dakikalarca bekleyerek vatandaşların dikkatini çekti. Sırasını vermek isteyenlerin teklifini geri çevirdi,

 

sonradan gelenlere sırasını verdi. Kaymakam beyi izleyen Vatandaşlar, Makam sahibi bir insanın insanlara yüksekten bakmak yerine bu şekilde alçak gönüllü ve insanlara yüksekten bakmayan örnek bir Anadolu insanı olması gerektiğini ifade ettiler. Kendisine ayrıca teşekkür ettiler

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013