Araklı'da Beton Ucubeler 80 Yaşındaki Adamı Hastanelik Etti

ARAKLI 02 Mart 2020 15:29

A

Arakli Merkezde yaya kaldirımı üzerine yapilan beton ucubeler 80 yaşindaki yaşlı adamı hastanelik etti Yunus Emre Caddesi üzerinde yol kenarındaki yaya kaldırımına Araç park etmemesi için belediye tarafından yapılan beton bloklar bugün bir vatandaşın düşerek yaralanmasına sebep oldu.

 

Öğle saatlerinde camiden çıkıp evine dogru gitmekte olan Arif Aslantürk isimli vatandaş bir anlık dikkatsizliğiyle beton bloklara takilip düşerek kendisini ağır yaraladı. Yaşlı adamın yüzünde, burnunda, alnında el ve diz gibi uzullarında kanama ve yaralanmalar meydana geldi.

 

Çevredeki vatandasların yardımıyla araca bindirilip hastaneye sevk edilen vatandaşın, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

 

Yol üzerindeki kaldırıma yapılan beton blokları Ucube olarak tanımlayan esnaf ve çevredeki vatandaşlar; bu durumdan rahatsız olduklarını, sokağa yakışmayan çirkin görüntü oluşturan bu engellerin zaman zaman öğrencilerinde bulaşıp düşmelerine neden olduğunu dile getirdiler.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013