Sırtlı'dan Çok Önemli Açıklama Bu Gözler Neler Gördü Neler Neler

SİYASET 05 Mart 2020 15:18

A

Araklı'nın Değerlerin'den Eğitimci Muzaffer Sırtlı çok önemli açıklamalarda bulundu. Sırtlı şunları söyledi.

 

Bu gözler neler gördü, neler.......Bu beden neler yaşadı, neler.....

 

En acı ve hüzün verenide bugün yaşadım, daha doğrusu bugün yaşattınız. Bu Necip Türk Milleti size mi vermiş temsi yetkisini. sizler mi bu Milleti güven ve huzur içinde yaşatacaksınız. Böyle binlerce soru.

 

Bula bula bugünü mü buldunuz? Ülke bir çok sephede dünyanın en şerefsiz ve emperyal güçleriyle savaş halinde. Etrafımızı toz bulutu kaplamış, yarını hiç ama hiç kimse göremez.

 

Ülkemizin Cumhurbaşkanı, yarın çok önemli bir görüşme için moskafa gidiyor. siz o moskofun ne olduğunu bilirmisin? İçinizde tarih okuyanınız yokmu? Okuduklarınıza inanmıyormusunuz? o moskof en azili düşmanlarımızdan olduğunu bilirmisiniz?

o moskofa bugünkü görüntüyü vermekten utamadınız mı? Ülkenin Cumhurbaşkanı oraya kimin için gittiğini anlayamadınız mı? Benim için, senin için hepimizi temsilen gitmiyormu? Onun elini bu kadar zayıflatma yetkisinide Bu Necip Türk Milletimi size verdi? Hadi konuşun bakalım.

 

Artık zifanadan çıkmak üzereyim. Bundan sonrası çok kötü olur. sizin bir şey anlayacağınızı zannetmiyorum. Ben en iyisi burada kalayım

 

HEPİNİZE SONSUZ KEZ YAZIKLAR OLSUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Muzaffer SIRTLI

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013