Ankara Araklılı'lar Dernek Başkanı Belli Oldu

GÜNDEM 08 Mart 2020 13:28

A

Ankara Araklılı’lar Dernek Başkanı Tacettin Çebi Oldu.

 

Başkent Araklılılar Derneği 1.Olağan Genel Kurulumuz gerçekleştirilmiş olup, akabinde Genel Kurulca yetkilendilirilen yeni yönetim kurulu toplanarak kendi arasında görev bölümü yaptı.

 

Buna göre Genel Başkan Taka Gazetesi Ank. temsilcisi Tacettin Çebi, Sağlık Bakanlığında görevli Genel Başkan vekili ve Gn Başkan Yardımcısı Mustafa Başoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Yargıtay Üyesi Mehmet Osmanoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Prof Dr Alirıza Erbay, Türk Paten Enstitüsü Başkan Müşaviri Genel Sekreter F. Emin Bacıoğlu, Yeminli Mali Müşavir Genel Sayman İbrahim Ethem Bal ve yönetim kurulu üyeliklerine işadamı Mustafa Hancı, Tütün Üst Kurulu Uzmanı Abdullah Alioğlu ve İş adamı Kemal Halil olarak görev dağılımı yapılmıştır.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013