ALFA CAR RENTAL
Karlanku? ?n?aat ?ç Mimarl?k

Araklı'da Vatandaş Şikayetçi

ARAKLI 14 Mart 2020 17:32

A

Araklı'da vatandaşlar iş yaptırdığı bazı Doğalgaz tesisat firmalarının şubesinin kapalı yada ulaşılamıyor olmasından dolayı şikayetçi. Arı habere ulaşan birçok vatandaş, Doğalgaz firmalarının iş yaptirdiktan sonra artık Araklı'ya gelmemesinden ve aradıkları zaman sorunlarin çözümünde mağdur bırakıldığını söyledi.

 

Vatandaşlar, Araklı'daki iş yoğunluğunun bitmesinin ardından şubelerin artık kapalı olduğunu yada başka şehirlere gittiginden kendilerine ulaşamadiklarini dile getiriyorlar. Tesisatı veya kombilerinde bir sorun cikmasi durumunda surekli musteri hizmetlerini arayin seklinde başlarından saldıklarını dile getiriyorlar.

 

Büyük harcama yaptıklarını ancak bir iki seneden sonra muhattap bulamadiklarını dile getiren vatandaşın bu konudaki şikayet ve sitemleri giderek artmaya başladı.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013