Solmaz'dan Önemli Açıklama

ARAKLI 23 Mart 2020 08:25

A

Chp Araklı ilçe başkanı Mecit Solmaz Ülkemizi tehdit eden Koronavirus'le ilgili vatandaşlarımıza uyarılarda bulundu.

Solmaz açıklamasında;

"Saygıdeğer Araklılılar zor günlerden geçiyoruz hepimizin ortak görevi kurallara uymak kendimizi ve çevremizi korumak en büyük görevimiz Bir de bizleri yönetenlerin görevleri olmalı onlarda yönetimleri ile bir araya gelip neler yapabiliriz duşunmeliler .Evet sloganımız evde Kal ama bu temenni e uyan vatandaş sayımız %30 o zaman önlemler almalıyız.


1-Araklı Belediyesi bir kampanya düzenleyip esnaflara ve sokakta gezinen vatandaşlara maske dağıtmalı 


2- Esnaf odası başkanlığı Her esnafına kolanyağ dağıtmalı. Müşteriler paraya ve elbiseye dokunduktan sonra ellerini çıkarken dezenfekte edebilirsinler...


3-Dolmuş minibüslerimiz mutlaka dezenfekte edilmeli ve kolanyağ bulundurmalı birde mümkünse her yolcuya maske takılmalı.


Küçük görünen önlemler büyük felaketleri önler. Sağlıklı bir yaşam için lütfen elimizden ne geliyorsa esirgemeden Yerine getirelim hepinizi saygıyla selamlıyorum" dedi

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013