Araklılı Belediye Başkan Yardımcısı Olarak O İlçeye Atandı

ARAKLI 30 Mart 2020 16:25

A

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu Denetçiliği Kurumu Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Araklı Yeşilce Mahallesin’den Oğuzhan ERDOĞAN Burdur Bucak Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı.

 

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak çalışan ve son 3 yıldır Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’un Danışmanlığı görevini yürüten Bucak’ın damadı Dr. Oğuzhan Erdoğan, 2547 Sayılı YÖK Kanunu çerçevesinde Bucak Belediyesine görevlendirilerek, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal tarafından Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

 


Yeni görevine başlayan Dr. Oğuzhan Erdoğan, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinde yüksek lisans eğitimini, 2018 yılında Aksaray Üniversitesi Kamu Yönetimi Anabilim Dalı Dalında Doktora eğitimini tamamladı.

 

Trabzon Avrasya Üniversitesi’nde, Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başlayan Oğuzhan Erdoğan, Öğretim Üyesi olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde akademik hayatını sürdürmektedir. Bu görevlerinin yanı sıra Erdoğan 4 Kasım 2017 tarihinden itibaren Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu Denetçiliği Kurumunda Danışman olarak görev yapmaktaydı.

 


Erdoğan, uzun yıllar Günebakış Gazetesi ve Haberx.com’da köşe yazarlığı yaptı. Star ve Radikal Gazetelerinde yazıları yayınlandı. Erdoğan’ın “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Yerel Yönetimler” adlı bir kitabı Sage yayınlarından çıktı.
Erdoğan, Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulunda görevli Öğr. Gör. Fatma Dağlı Erdoğan ile evlidir.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013