ALFA CAR RENTAL
Karlanku? ?n?aat ?ç Mimarl?k

Vatandaş Şikayetçi, İlgilenen Yok

ARAKLI 21 Nisan 2020 16:52

A

Araklı'da vatandaşlar iş yaptırdığı bazı Doğalgaz tesisat firmalarının şubesinin kapalı yada ulaşılamıyor olmasından dolayı şikayetçi.

Araklı Arı habere ulaşan birçok vatandaş, Doğalgaz firmalarının iş yaptirdiktan sonra artık Araklı'ya gelmemesinden ve aradıkları zaman sorunlarin çözümünde mağdur bırakılarıdığını söyledi.
 
Ayrıca alınan sıfır dairelerini  gazını açtırmak istediklerinde Yap-Sat çı firmayla anlaşıp sitenin işini yapan firmalarin şehir dışında olmaları vatandaşi mağdur bıraktığı söyleniyor. Özellikle bu dönemde başka şehirden gelen bir firmanin gaz açması ayları geçiyormuş. Bu yüzdne çok sayıda vatandas sıfır aldığı dairede doğal gaz kullanmasi mümkün olmuyor.


Vatandaşlar, Araklı'daki iş yoğunluğunun bitmesinin ardından şubelerin artık kapalı olduğunu yada başka şehirlere gittiginden kendilerine ulaşamadiklarini dile getiriyorlar. Tesisatı veya kombilerinde bir sorun çikmasi durumunda sorun yaşanabildiğini dile getiriyor

Büyük harcama yaptıklarını ancak bir iki seneden sonra muhattap bulamadiklarını dile getiren vatandaşlar diğer vatandaşlarinda mağdur kalmamasi için bu hususlara dikkat etmelerini uyarıyor.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013