ALFA CAR RENTAL
Karlanku? ?n?aat ?ç Mimarl?k

Araklılı Vatandaşa ters kelepçe ve şiddet, Trabzon Valisi açıklama yaptı

ARAKLI 26 Nisan 2020 21:07

A

Çukurçayır Mahallesinde ikamet eden Araklılı Galip Aydın isimli bir site yöneticisi ailesinin yanında Polis ekiplerinin şiddet ve orantısız güç kullanımına maruz kaldı.

 

Sitenin içersinde polisler tarafından kimlik sorgusuna tabi tutulduğu sırada kimliği üzerinde olmaması sebebiyle büyüyen sözlü tartışma şiddet görüntülerine dönüştü. 

 

Şahsın Evinin altında ailesinin gözü önünde polisler tarafından ters kelepçe takılarak sert bir sekilde yüz üstü yere vurulduğu görüldü. Komşulari tarafından videoya kaydedilen görüntüleri sosyal medyada hızla yayılınca olay herkesimden halkın tepkisini çekti. Ortahisar Belediyesi çalışanı ve aslen Araklı olan Galip Aydın yaşanan olay için yetkilileri göreve davet ederek, tepki gösterdi.

 

TRABZON VALİSI OLAYA EL ATTI, SORUŞTURMA AÇILDI

 

Bu olayın ozellikle sosyal medyada yayılması ve tepki çekmesi uzerine Trabzon Valisi açıklama yaparak" Bu son süreçte üstün çaba gösteren emniyet teşkilatımızın böyle bir görüntü ile gündeme gelmesi kabul edilebilir değil. Amacını aşan bir müdahale olmuş. Konuyla ilgili Emniyet Müdürümüzede talimat verdim. Gerekli inceleme başlatılmıştır" dedi

 

 

Haber: Metin Taşkın

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013