Bundan sonrası için Beklenen açıklama geldi

GÜNDEM 27 Nisan 2020 19:35

A

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Nisan 2020 Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamaların önemli satır başları:

 

 

 Hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasını bayram sonrasına kadar sürdürmeyi düşünüyoruz.

 Vatandaşlarımızın 1 Mayıs  gece 00:00’dan - 03 Mayıs gece 24:00’a kadar üç gün sürecek sokağı çıkma kısıtlamasına riayet etmelerini istiyoruz. 

 Biz Bize Yeteriz Kampanyasında şu ana kadar 1 milyar 850 milyon TL toplandı. Hayırseverlerimizi devam eden yardım kampanyasına katılmaya davet ediyorum.

 Millet ve Devlet olarak el ele uyguladığımız tedbirlerde istikrarlı olursak Ramazan bayramında çifte bayram yapmayı düşünüyoruz.

  Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay başkanlığında oluşturulan kurul, alınan tedbirlerde yapılacak gevşemenin tarihi ve şekli üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Tamamlanınca milletimizle paylaşılacaktır.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013