Çebi bu Görüntülere Veryansın Etti

SİYASET 01 Mayıs 2020 21:33

A

Araklı eski Belediye Başkanı Ümit Çebi’den önemli açıklama geldi. Çebi açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

 

Tüm dünya Koronavirüsü yüzünden teyakkuzda iken ve birçok faaliyetler insan sağlığı için haklı olarak men edilmişken

Ülkemde’de Eğitim başta olmak üzere, Müslümanlar için farz olan cuma namazı ve vakit namazlarının bile camilerde kılınmasına müsaade edilmediği ve Müslümanlarında insan sağlığı için üzülerek kabul ettikleri ve kurallara uydukları bir zamanda bu görüntüler olmamalıydı.

 

ALLAH aşkına bu kafaların amacı ne ?

 

 

Çebi Açıklamasında şöyle devam etti.İnsanlar ibadetlerini bile camilerde yapamadığı bir zamanda, sizde sabretseniz ve kurallara uyarak eyleminizi yapsanız ne olurdu ki ?

Sizin amacınız üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek. Bu kafalar yüzünden bu ülkede yıllarca İslam dinini istismar edenler, siyasi alanda Müslümanların sırtından makam ve mal sahibi oldular.

 

 

Bunun bedelinizde bu ülkede sağcısıda solcusuda, Sünnicide Alevisize Kürdü de ve Türküde hep birlikte ödediler.

 

 

Yani kaybeden bu vatan ve bu millet oldu.Kazananlar ise istismarcılar iki yüzlüler oldu.İstismarcının ve iki yüzlülerin kimler olduğu önemlimi ?Adı üstünde istismarcı ve iki yüzlü olması yetmezmi dedi

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013