Ağaoğlundan Sert Açıklama

SPOR 06 Mayıs 2020 23:28

A

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, sosyal medyadaki "Trabzonspor liglerin oynanmasını istemiyor" şeklindeki söylentilere tepki göstererek, "Bizim ağzımızdan 'Oynamak istemiyoruz' şeklinde bir ifade asla çıkmadı.


Şu anda daha açıkta olan ve cevabını henüz bulmamış pek çok soru var. TFF'nin geçen hafta yayınlamış olduğu sağlık protokolünde maçlardan önce futbolculara Kovid-19 testi yapılacağı, eğer herhangi bir oyuncuda test pozitif çıkarsa o oyuncu maç kadrosunda yer almayacağı ifadesi var. Ama Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü de diyor ki; o kişiyle temasta bulunan kişiler 14 gün süresince karantina altında tutulur. Burada cevap bekleyen sorular var. Böyle bir şey olduğunda liglere yeniden ara mı verilecek, verildiği takdirde sıralama nasıl belirlenecek, lig tescil edilecek mi, bugünkü haliyle mi, o günkü haliyle mi tescil edilecek? Onun için verilecek nihai kararın çok sağlıklı bir karar olması gerekiyor. Hiçbir soru işaretine meydan bırakmayacak bir karar olması gerekiyor." dedi

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013