Araklı'da Bir Güzel İnsan Vefat Etti Araklılı Yönetmen Onu Böyle Tanıttı

YAŞAM 09 Mayıs 2020 19:43

A

Geçtğimiz günlerde amansız bir hastalıktan dolayı hayatını kaybeden Araklılı Çetin Taşkın için Arakılı Yönetmen Kaan Atilla Taşkın'ın hayatını konu olan kısa flim yaptı.

 

Sosyal medyadan paylaşğı video flim ile önün temiz ve dürüst kişiliğini, insanlarla olan şaffef ve sıcak kanlı yaşantısına vurgu yaptı. Aynı zamanda Araklılı yönetmenin amcasının oğlu olması nedeniyle yaşadığı derin üzüntüyü ekrana dökerek ona olan sevgisini flimlerde hatıra hâline getirmek istedi. 

 

Genç yönetmenden,  bundan sonraki süreçte yazacağı yeni senaryolarda Çetin Taşkın karakterini yeniden hayat vereceği bir yapım bekleniyor.

 

 Emekli Eğitimci Muzaffer Sırtlı Hoca Çetin Taşkını bu ifadelerle anlatmıştı;

"Yüce Yaradan, Bir Taze Gül Çiçeğimizi, herkesin istisnasız çok sevdiği Dünya tatlısı barış ve sevgi İnsanı Çetin Taşkın Yavrumzu genç yaşında öteki alemine aldı.

 

Siz, Onun Adının Çetin olmasına bakmayın. Onu tanıyanlar bilirlerki, O Dünyanın kolay İnsanlarından biriydi. O bir Dünya Beyefendisiydi. Ne büyüklerine nede küçüklerine karşı asla bir saygısızlığı olmazdı" şeklinde onu bir nebze anlatmaya çalışmıştı.

 

 

 

Haber: Metin Taskin

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013