Araklı Daha Temiz Olacak Yeni Araçlar Hizmete Girdi

ARAKLI 08 Haziran 2020 18:24

A

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız ve Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile temizlik ve vidanjör araçları dualarla hizmete sunuldu.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; ”Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Burhan Akyıldız ve Fen İşleri Müdürlüğü personelimizle belediyemize kazandırdığımız 2 adet aracı dualarla hizmete sunduk. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’a, TBMM Çevre Komisyonu Başkanımız, Trabzon Milletvekilimiz Sn. Muhammet Balta’ya, Trabzon Milletvekillerimizden Sn. Adnan Günnar’a, Sn. Bahar Ayvazoğlu’na, Av. Sn. Salih Cora’ya ve emeği geçenlere ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Araklı’mıza hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

Araklı Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız araçların güzel hizmetlerde kullanılmasını temenni ederek Araklı’ya hayırlı olsun ifadelerine yer verdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013