ALFA CAR RENTAL

Araklı'da Hizmete Açıldı Talebe Yerişemiyorlar

ARAKLI 03 Temmuz 2020 16:13

A

Araklı’nın Kaymaklı (Marzuba) mahallesinde CK Güven’s Mansion Turizm tesisi açıldı. Doğayla iç içe olan tesise özel nostaljik otobüs ile rehber eşliğinde çevreyi dolaşabiliyorsunuz.Tesis içerisinde konaklama, kahvaltı, yemek, kafeterya gibi kısımlar bulunuyor. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız, meclis üyeleri ve vatandaşların katılımıyla tesisin açılışı yapıldı.Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; ”Kaymaklı (Marzuba) Mahallemizde Gündönümü Turizmin sahibi İsmail ve Halil Güven kardeşimizin CK Güven Mansion turizm tesisine konuk olduk. Araklı’mızın her bir mahallesi turizm adına muhteşem karelere kucak açıyor. Kalecik’ten Konakönüne, Mahura’dan Pazarcık’a, Asmasu Şelalesinden, Turnalı (os) Şelalesine, Golaşa hanlarından, Bifara, Ağanas hanlarına kadar tarihi köprüleri ve atmosferiyle Trabzon’un en önemli turizm destinasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

 

Marzuba mahallemizde bulunan tesisin Gündönümü Turizm Şirketi Araklılı hemşehrimiz Halil Güven rehberliğinde nostaljik araç ile eşsiz bir gezi turu bulunuyor. Doğayla iç içe huzur dolu bir mola istiyorsanız mutlaka ziyaret edin. Tesis sahibi İsmail Güven kardeşimize nazik daveti için teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum. Araklı’mıza hayırlı, uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013