Trabzon Millet Vekili Ayvazoğlu Araklı'da İncelemelerde Bulundu

ARAKLI 13 Ağustos 2020 17:58

A

Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Araklı’da önemli incelemelerde bulundu. Araklı’nın gelini olan Ayvazoğlu öncelikle Araklı’ya yeni atanan ve görevine başlayalı kısa bir süre olan Kaymakam Kürşad Karaca’yı ziyaret etti. Ardından Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.Ayvazoğlu buradan Araklı-Bayburt yolu güzergahında bulunan ve son derece önemli bir yol olan Tilkibeli mevkinde incelemelerde bulundu. Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’na Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Fahri Coşkun, Ak Parti Araklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, Meclis Üyesi Mustafa Akgün tüm ziyaretleri boyunca eşlik etti.Ayvazoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ”Araklı ilçemizde Araklı-Bayburt Karadere Yolu önemli geçiş noktası Tilkibeli geçidinde İlçe Belediye Başkanımız Recep Çebi, ilçe Başkanımız Şaban Bıyık ve Belediye Meclis Üyemiz Mustafa Akgün ile birlikte yerinde incelemelerde bulunduk.

 


Çağımız koşullarına uygun, güvenli ve konforlu bir yolculuk imkanı taşıyan bu yolun çalışmalarının tamamlanıp yolumuzun ulaşıma açılması ile ilgili olarak Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı nezdinde girişimlerimize ve takibimize devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

 

Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ve beraberindekiler Erenler, Çankaya ve Çatak mahallelerinde bulunan vatandaş ve esnafla bir araya gelerek hasbıhal oldu. Başkan Çebi koronavirüs tedbirleri kapsamında maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyan hemşehrilerine hemde Milletvekili Bahar Ayvazoğlu'na ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederek, yapılması planlanan projelerin sıkı takipçisi olduklarını vurguladı.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013