Araklılı Genç İş Adamı İstanbul'da Kulüp Başkanı Seçildi

SPOR 17 Ağustos 2020 18:31

A

Bahçelievlerspor’un yeni başkanı: Feridun Aykut

 

36 yıllık tarihi geçmişi bululan Bahçelievlerspor Kulübü başkanlığı koltuğuna Feridun Aykut oturdu.

 

1984 yılında kurulan Bahçelievlerspor Kulübü Başkanlığına Feridun Aykut seçildi. Eski başkanının istifasının ardından boşalan koltuğu Kulübün Genel Sekreteri Feridun Aykut, doldurdu. Gazetemize açıklama yapan çiçeği burnunda başkan Aykut, ümit verici açıklamalarda bulunarak şunları söyledi.

 

“Tarihi geçişi bulunan Bahçelievlerspor Kulübüne başkan olarak seçilmek bana nasip oldu. Kulübün geçmişteki başarıları yok sayılamaz, ancak ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber yeni başarılar elde etmek için yola çıktık. Önümüzdeki süreçle ilgili planlarımız mevcut. Liglerin ne zaman başlayacağı ise belli değil. Fakat biz hazırlıklarımızı ligler her an başlayacak gibi yapacağız. Elit bir yönetimle bunları başaracağız. Bizde her şey şeffaf olacak. Bahçelievler’i kucaklayarak, bu ilçenin marka değerini yükseltmek istiyoruz. Takımın alt yapısından üst yapısına kadar hepsi kademeli olarak yerine oturacak. Çünkü bu takım bizim değil, tüm Bahçelievler halkınındır.”

 

Feridun Aykut kimdir?

 

1988 yılında Trabzon Araklı ilçesi dünyaya geldi. İlkokulunu Araklı Halilli Köyünde, Ortaokul ve Liseyi İstanbul Bahçelievler’de bitirdi. Üniversite eğitimini ise Newport Ünıversıty İşletme Bölümünden mezun olarak noktaladı.

 

7 yıl Siyavuşpaşa Mahalle Muhtarlığında görev yapan Aykut, Trabzon Dernekler Federasyonu Kurucu Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, Bahçelievler Trabzonlular Derneği Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı, Trabzon Araklı Halilli Köyü Derneği Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı, Yeşilay Bahçelievler Şubesi Sekreterliği, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Yeşil Yalı Kur’an Kursu Mezunları ve Mensupları Derneği Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Evli bir çocuk babası olan Aykut, Reklamhane Reklam Dijital Baskı Merkezi ortağı olarak iş hayatını devam ettirmektedir.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013