Araklı Saadet Partisi Gençlik Kolların'dan Aileyi Koruyalım Hamlesi

SİYASET 13 Eylül 2020 16:59

A

Araklı Saadet Partisi Gençlik Kolları İstanbul Sözleşmesi ile ilgili açıklama yapan Gençlik Kolları Başkanı Miraç Yakupçebi şunları söyledi.

 

 

Saadet Partisi Araklı Gençlik Kolları olarak Araklı ilçe meydanında vatandaşlarımıza Milli Gazetenin İstanbul Sözleşmesi ile ilgili çıkarttığı özel baskısının dağıtımını gerçekleştirdik.

 

 

9 yılı aşkın süre önce imzalanan İstanbul Sözleşmesi sözde kadına yönelik şiddetin önlenmesi adı altında önünüze konulsa da , özünde toplumun temel taşı olan aile mefhumunu ortadan kaldırmaya yönelik bir Avrupa Konseyi sözleşmesidir. Görüldüğü üzere bu sözleşme kadına yönelik şiddeti önlemek yerine daha da artırmıştır.

 

 

Dünyanın genel sorunu haline gelen şiddet sadece kadına yönelik değildir . Bütün insanlara , çevreye ve hayvanlara yönelik şiddet de giderek artmaktadır. Şiddeti sadece cinsiyete indirgemek sorunun çözümünü zorlaştırmaktadır.

 

 

Bu sözleşme ile aile yapımız hedef alınmaktadır. Vatanımız ve milletimizin geleceği için toplumumuzun temel taşı olan aileyi maddi ve manevi olarak güçlendirmek için gerekli çalışmaları yapmalıyız.

 

Ahmet Sungur

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013