Araklı'da Akşam üstü Şok eden görüntüler

ARAKLI 15 Ekim 2020 18:16

A

Dün akşam saat 21:00 sıralarında Araklı Merkez mahallesi Karanfil sokak civarına inen Yaban Domuzları şok eden görüntülere neden oldu.

 

Araklı Postahane arka kısmında kalan mahalle de bahçe ve fındıklık arazisine inen sürü halinde domuzlar büyük korku ve paniğe neden oldu.

 

Vatandaşlar birkaç akşamdır bahçede duydukları rahatsız edici seslerin nedenini ararken düngece evlerin arasında dolaşıp bahçelere dadanan domuzları görünce meseleyi ancak anlayabildiler.

 

Merkez İlkokulu' na 150 metre uzakta bulunan ve iki sokak arasında yer alan bahçelik araziye dolan dört adet domuzun Hürriye Mahallesinden aşagı inerek o bölgeye indiği tahmin ediliyor.

 

Mahalleli gece sokağa çıkmakdan artık çekinir duruma gelmis durumda. Özellikle kadın, yaşlı ve çocukların akşam saatlerinde dışarda olmamaları önem taşıyor.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013