Çebi Başkanlığa Adayım Dedi

SİYASET 08 Kasım 2020 16:16

A

Trabzon Ortahisar İlçe Başkanlığı kongresinde öne çıkan isimlerden olan Selahaddin Çebi, AK Parti İl Başkanlığı için görev verildiği takdirde ‘hazırım’ dedi.

 

Çebi, “Genel Merkez hangi görevi verirse ona hazırım. Genel merkez bir istişare süreci başlattı. Biz de istişareler yaptık, yapıyoruz. Karar genel merkezin.” diye konuştu. Ortahisar İlçe Başkanlığına adı geçen Selahaddin Çebi, AK Parti Trabzon İl Başkanlığı için göreve hazır olduğunu açıkladı.

 

 

Çebi, “Genel Merkez hangi görevi verirse ona hazırım. Neticede biz o kültür ve ahlaktan geliyorum. Şuan bir görevimiz var zaten. Genel Merkezimiz, partinin dinamikleri vereceği görev ne olursa olsun baş üstüne deyip görevimizi yapacağız. Genel merkez bir istişare süreci başlattı. Biz de istişareler yaptık, yapıyoruz. Karar genel merkezin.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Ortahisar İlçe Kongre süreciyle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Çebi, ‘çift listeli kongre olur mu?’ sorusuna “Çift liste istenmiyor. Kısa sürede inşallah sonuçlanır.” ifadelerine yer verdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013